HOKEJ ONLINE - úvod lomítko NHL lomítko Majstrovstvá sveta lomítko Hokej live TV lomítko Hokejové hry

Hrajte hokej

bod počítačové/ video hry
bod tipovanie hokeja online
 

Stávky s bwin

bod 20 miliónov ľudí to vie
  Stávková spoločnosť bwin má už viac ako 20 mil. registrovaných klientov. Okoreňte si hokej aj vy.
tmavý predeľovač
bod bwin LIVE
 

bwin má veľmi širokú ponuku live stávok vrátane hokejovej live TV, ako aj live prenosov z iných športov.

tmavý predeľovač
bod Bonus 25 EUR
 

Teraz máte možnosť vytvoriť si zadarmo účet v najväčšej stávkovej kancelárii s najširšou ponukou kurzov - bwin. Po kliknutí sem a následnom registrovaní sa ako nový hráč získate bonus až 25 EUR.

tmavý predeľovač
bod Pomôžeme vám
  V prípade, že sa neviete zaregistrovať, pošlite nám email na info@hokej-online.com. Poradíme vám aj ako efektívne tipovať hokej onine.
 
 
 

Všetky kurzy na MS 2012 > tu <

Hokejové hry

Hokejové hry boli pôvodne zábavou na PC. Dnes však už prevláda hranie hier na herných konzolách ako Playstation, Xbox, Nintendo a pod. Človek sa nemusí starať, či mu na hru stíha rýchlostne a výbavou osobný počítač, vloží DVD a hrá bez zbytočných nastovavovaní grafiky a podobne.

Dostupné sú aj online hokejové hry, väčšinou vo flashovom formáte. Sú zväčša veľmi jednoduché, neporovnateľné s vyššie uvedenými videohrami. Online hokejové hry majú najmä reklamné účely, keď sa počas načítavania hry zobrazuje reklama.

Zábavné je tiež hranie hokeja vo forme stávok na výsledky zápasov, to je prístupné od 18 rokov veku.

  Populárne video hry

 
odrážka NHL 12 od EA Sports - asi najznámejšia hra, každý rok inovácie, platformy: Playstation 3, Xbox 360, NHL Slapshot - hokejka reaguje na reálny pohyb
odrážka NHL 2K11 od 2K Sports - menej známe, Wii Motion Plus - hráte s virtuálnou hokejkou na platforme Nintendo
dlhý šedý predeľovač
  Hranie hokeja - tipovanie zápasov

    Pre hranie hokeja odporúčame spoločnosť bwin. Aj ďalšie stávkové kancelárie však ponúkajú zaujímavé peňažné bonusy.

Doxxbet
DOXXbet

Doxxbet je pôvodne slovenská stávková kancelária, dnes obľúbená najviac na Slovensku a v Českej republike. Novým hráčom poskytujú bonus vo výške 100% vkladu až 30 EUR. Možnosť zrušiť stávku do 10 minút (nie po začiatku zápasu). Viac o DOXXbet tu.

Bet at Home
Bet at Home

Stabilná stávková kancelária, na trhu je od roku 1999. Veľkou novinkou je bonus až 100 EUR vo výške 50% vkladu nového zaregistrovaného hráča. Ponuka v slovenčine aj češtine. Možnosť tipovať hokej bez vkladu a rizika prehry. Viac ako 2 mil. zákazníkov. Viac o Bet at Home tu.

   
bet365
bet 365

Britská stávková spoločnosť. Slovenčina a čeština je samozrejmosťou. Podľa eGaming review je bet365 "Operator of the Year 2010". Bonus poskytujú až 50 EUR vo výške 100% vkladu nového zaregistrovaného klienta. Vo svete až 6 mil. hráčov. Viac o bet365 tu.

Unibet
Unibet

Prepracované live tipovanie s možnosťou predať svoju stávku počas zápasu. Tipovanie v češtine. Bonus až 1000 Kč. Podľa eGaming bookmaker roka 2006, 2008, 2009 a Live operátor 2009. 5 mil. klientov, švédsky pôvod, sídlo na Malte. Viac o Unibet tu.

 
copyrigrt: hokej-online.com