HOKEJ ONLINE - úvod lomítko NHL lomítko Majstrovstvá sveta lomítko Hokej live TV lomítko Hokejové hry

Hokej online naživo

bod hokej live TV
bod hokejové live výsledky
bod live tipovanie hokeja online
 

Hokejové stávky s bwin

bod 20 miliónov ľudí to vie
  Stávková spoločnosť bwin má už viac ako 20 mil. registrovaných klientov. Okoreňte si hokej aj vy.
tmavý predeľovač
bod bwin LIVE
 

bwin má veľmi širokú ponuku live stávok vrátane hokejovej live TV, ako aj live prenosov z iných športov.

tmavý predeľovač
bod Bonus 25 EUR
 

Teraz máte možnosť vytvoriť si zadarmo účet v najväčšej stávkovej kancelárii s najširšou ponukou kurzov - bwin. Po kliknutí sem a následnom registrovaní sa ako nový hráč získate bonus až 25 EUR.

tmavý predeľovač
bod Pomôžeme vám
  V prípade, že sa neviete zaregistrovať, pošlite nám email na info@hokej-online.com Poradíme vám aj ako efektívne tipovať hokej online.
 
 
 

Všetky kurzy na MS 2012 > tu <

Hokej LIVE!

Hokej live TV - je jednou z foriem hokeja naživo, ktoré je možné využiť na internete. Ak nemáte televízor alebo ste v práci alebo na mieste, kde nie je TV, môžete využiť hokejovú live TV na internete. Množstvo ľudí dokonca uprednostní hokejovú online live TV pred obyčajnou tlevíziou. Stačí priemerne rýchle pripojenie na internet. Live TV poskytujú internetové stávkové kancelárie v rámci ponuky live stávok bezplatne.

Hokejové live výsledky - v uvedených internetových kanceláriách môžete sledovať aj samostané live vvýsledky alebo v rámci live tipovania (stačí si to otvoriť a sledovať - nie je potrebné aktívne tipovať). Vidíte čas, góly, body a pod., prerušenia, žlté a červené karty, vylúčenia, rohy a podobne.

Live tipovanie - je novší fenomén v rámci tipovania cez internet. Klasické kamenné stávkové kancelárie live tipovanie nemôžu poskytnúť, lebo kurzy a priebeh zápasov sa mení každú sekundu. Live tipovanie je zábava s dávkou adrenalínu.

  Hokej live TV zadarmo v ostatných stávkových kanceláriách

 
odrážka Doxxbet - live tipovanie: áno/ široká ponuka nie: / live TV: nie   odrážka Bet at Home - live tipovanie: áno / široká ponuka: áno / live TV: veľmi často
odrážka bet365 - live tipovanie: áno / široká ponuka: áno / live TV: často   odrážka Unibet - live tipovanie: áno / široká ponuka: veľmi / live TV často
dlhý šedý predeľovač
  Ďalšie príležitosti pre hokej live

    Pre hokej live odporúčame spoločnosť bwin. Aj ďalšie stávkové kancelárie však ponúkajú live tipovanie s video prenosmi a zaujímavé peňažné bonusy.

Doxxbet
DOXXbet

Doxxbet je pôvodne slovenská stávková kancelária, dnes obľúbená najviac na Slovensku a v Českej republike. Novým hráčom poskytujú bonus vo výške 100% vkladu až 30 EUR. Možnosť zrušiť stávku do 10 minút (nie po začiatku zápasu). Viac o DOXXbet tu.

Bet at Home
Bet at Home

Stabilná stávková kancelária, na trhu je od roku 1999. Veľkou novinkou je bonus až 100 EUR vo výške 50% vkladu nového zaregistrovaného hráča. Ponuka v slovenčine aj češtine. Možnosť tipovať hokej bez vkladu a rizika prehry. Viac ako 2 mil. zákazníkov. Viac o Bet at Home tu.

   
bet365
bet 365

Britská stávková spoločnosť. Slovenčina a čeština je samozrejmosťou. Podľa eGaming review je bet365 "Operator of the Year 2010". Bonus poskytujú až 50 EUR vo výške 100% vkladu nového zaregistrovaného klienta. Vo svete až 6 mil. hráčov. Viac o bet365 tu.

Unibet
Unibet

Prepracované live tipovanie s možnosťou predať svoju stávku počas zápasu. Tipovanie v češtine. Bonus až 1000 Kč. Podľa eGaming bookmaker roka 2006, 2008, 2009 a Live operátor 2009. 5 mil. klientov, švédsky pôvod, sídlo na Malte. Viac o Unibet tu.

 
copyrigrt: hokejonline.sk